Loading...

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie

Rychlá nabídka: Profine, konzerva - Dobroty do misky Serrano, treninkové kostičky - Dobroty do misky Carnilove, pamlsky - Dobroty do misky buvolí kost, dobroty do misky

Sledujte nás:  Instagram Dobroty do misky      Twitter Dobroty do misky

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Kategorie
GimCat

GimCat

O firmě GimCat

Naší motivací je vytvářet kouzelné okamžiky mezi člověkem a domácím zvířetem. Tato vize nás pohání vpřed. Již více než 50 let jsme specialisté na domácí zvířata, nejen v oblasti psích pamlsků značky GimDog, ale také kočičích pamlsků značky GimCat a také kočičího steliva značky Biokat´s. Zobrazit více

Naše produkty dodáváme do více než 40 zemí. Centrálními trhy jsou Německo, Holandsko a Itálie. 

Historie

Firma H von Gimborn z Emmerichu nad Rýnem je podnik s tradicí. Již před více než 150 lety jsme byli zejména s inovativními produkty známi v různých oblastech. Naše zkušenosti využíváme také při výrobě funkčních pamlsků pro psy a kočky a v této oblasti jsme průkopníky již 50 let.

Žádné pokusy na zvířatech v rámci zvířecí stravy

Vyrábíme produkty, díky kterým by se zvířata měla cítit dobře. Proto je pro nás nemyslitelné, abychom při výrobě našich produktů nechali trpět zvířata. Organizace pro ochranu zvířat PETA nás proto již roky uvádí na seznamu mezi výrobci zvířecí stravy, kteří neprovádějí pokusy na zvířatech.

Závazek kvality

Pouze díky vysoké kvalitě našich produktů je možné naplnit motto našich produktů „Vytváření kouzelných okamžiků mezi člověkem a zvířetem.“ Děláme vše pro to, abychom u vás a vašeho domácího zvířete dostáli závazku vysoké kvality například tím, že necháváme naše vysoké standardy průběžně přezkoumávat.

Gimcat krmivo pro kočky, pasty, dobroty do misky

Filtrování
^
Druh masa
Hmotnost balení
Zobrazeno 1-5 z 5 položek
Zobrazeno 1-5 z 5 položek