Loading...

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie

Rychlá nabídka: Profine, konzerva - Dobroty do misky Serrano, treninkové kostičky - Dobroty do misky Carnilove, pamlsky - Dobroty do misky buvolí kost, dobroty do misky

Sledujte nás:  Instagram Dobroty do misky      Twitter Dobroty do misky

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Kategorie
Diamond

Diamond

Diamantová veterinarní péče

Unikátní veterinární krmiva navržená pro řešení specifických zdravotních problémů vašich mazlíčků

Výživa, která má poslání

Řada krmiv Diamond CARE byla navržena s jedním jediným cílem: Zobrazit více

vyvinout unikátní zdravotní receptury za rozumnou cenu. Zaměřují se na konkrétní zdravotní problémy. Poskytují ale také kompletní výživu, takže je mazlíček může jíst i dlouhodobě – tak dlouho, jak jen bude chtít.

Kvalita ingrediencí

Tým veterinářů a odborníků na výživu navrhl Diamond CARE tak, aby byl založen na vědeckých poznatcích a pečlivém přístupu ke specifickým potřebám mazlíčků. Z toho důvodu je kvalita a poctivost ingrediencí Diamond CARE pro účel a poslání jednotlivých receptur zásadní. 

“Byly vybrány jen řádně výživné přísady té nejvyšší kvality od omezeného počtu pečlivě vybraných a prověřených dodavatelů.”

S nimi si tým Diamond Pet Foods vytvořil za dobu své existence dlouhodobý, pevný vztah. Namísto neustálého poptávání nových, např. levnějších, dodavatelů razí Diamond Pet Foods tento přístup založený na důvěře a jistotě. To také vede partnery, aby sami investovali do kontroly kvality, školení o bezpečnosti krmiv a do vybavení pro laboratorní testování. Jen tak mohou splňovat přísné standardy spolupráce. 

  • Bílkoviny z opravdového masa včetně lososa, jehněčí moučky, kuřete a vaječného proteinu.
  • Řada živinami nabité zeleniny, jako je mrkev, batáty, brambory nebo špenát.
  • Ovocné ingredience plné antioxidantů, jako jsou rajčata, borůvky a pomeranče.
  • Esenciální mastné kyseliny a oleje v ideálních poměrech.
  • Patentované garantované směsi probiotik dle přísných standardů kvality a bezpečnosti pro podporu zdravého zažívání a imunitního systému.

Standardy bezpečnosti

Výrobní procesy jsou založeny na přísných a vědecky pokročilých protokolech pro bezpečnost jídla. Výroba a bezpečnost jsou zdokonalovány na základě nejnovějších vědeckých a technologických pokroků. Vznikl tak komplexní systém bezpečnosti krmiv, který řídí výrobní a kontrolní procesy a zajišťuje kvalitu finálních produktů.

“Pro Diamond Pet Foods není nic důležitějšího než bezpečnost ingrediencí a výsledných produktů.”

V této kategorii nejsou žádné produkty.