Loading...

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie

Rychlá nabídka: Profine, konzerva - Dobroty do misky Serrano, treninkové kostičky - Dobroty do misky Carnilove, pamlsky - Dobroty do misky buvolí kost, dobroty do misky

Sledujte nás:  Instagram Dobroty do misky      Twitter Dobroty do misky

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Kategorie
Iams

Iams

Můžeme zlepšit životy vašich mazlíčků.
Věříme, že jediný způsob, jak poskytnout to nejlepší možné krmivo a výrobky pro péči o zvířata, je znát psy a kočky lépe než kdokoliv jiný. Věříme, že prostřednictvím inovativního výzkumu, a objevů a dodržováním naší jedinečné výživové filozofie, můžeme zlepšit životy milionů domácích zvířat po celém světě. Zobrazit více

O společnosti Iams

V 50. letech 20. století je uveden na trh první produkt IAMS - krmivo IAMS 999, které používá v krmivu jako primární zdroj bílkovin bílkoviny živočišné.
Paul Iams si nadále uchoval svůj přístup výroby nejlepší možné výživy a v roce 1961 uvedl na trh IAMS Plus . Receptura s vysokým obsahem bílkovin přitáhla pozornost nadšených majitelů psů.
Během 70. let 20. století uvedl IAMS nový produkt - IAMS kousky pro psy a poprvé představil ikonickou obchodní značku s logem otisku tlapy.
V 80. letech 20. století IAMS změnil představením krmiv s recepturou založenou na fázích života a uvedením receptury pro štěňata tvář regálů s krmivy pro domácí zvířata. IAMS také poprvé použil obalový design v „barvách duhy" a uvedl IAMS krmivo pro kočky a IAMS sušenky pro psy.
90. léta jsou obdobím inovací pro IAMS, neboť byla uvedena řada IAMS Naturals. Společnost také představila průzkum, který ukázal, že omega-6 a omega-3 kyseliny mohou přispět ke zdravé kůži a srsti.  

2008
Inovace v IAMS pokračují i po roce 2000. V roce 2008 stanovila za svou hlavní produktovou řadu IAMS ProActive Health a současně představila novou recepturu hairball control, která díky vyvážení řepné dužiny a celulózy pomáhá snížit problémy s chlupovými bezoáry.

2015 - 2016
V roce 2015 koupila značku IAMS společnost Spectrum Brands Inc. a věrná odkazu značky v neustálých inovací uvedla na trh nejen IAMS Naturally, kde lze všechny ingredience vysledovat až ke zdroji, ale i pochoutky IAMS delights - mokré krmivo nabízející různé příchutě a textury.

2018
V roce 2018 IAMS představuje s novou řadou IAMS for Vitality nové, upravené a vylepšené receptury. Toto suché krmivo kombinuje odborníky vytvořenou výživu a zábavu. Je vytvořeno tak, aby podporovalo 7 znaků zdravé vitality u všech koček a psů, v různých lahodných příchutích, které si zamilují.

Filtrování
^
Druh masa
Hmotnost balení
Zobrazeno 1-15 z 15 položek
Zobrazeno 1-15 z 15 položek