Loading...

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie

Rychlá nabídka: Profine, konzerva - Dobroty do misky Serrano, treninkové kostičky - Dobroty do misky Carnilove, pamlsky - Dobroty do misky buvolí kost, dobroty do misky

Sledujte nás:  Instagram Dobroty do misky      Twitter Dobroty do misky

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Kategorie
Calibra Verve

Calibra Verve

Řada krmiva pro psy s vysokým obsahem čerstvého masa a bez obilovin, která je v souladu s jejich fyziologickými potřebami. Čerstvé maso je pro psy vysoce kvalitním zdrojem bílkovin. Zároveň se vyznačuje atraktivní chutí a je vhodné pro citlivé zažívání.  Zobrazit více

Receptury Calibra Dog Verve jsou kompletním suchým krmivem a jsou sestaveny ve variantách pro nejčastější věkové a všechny váhové kategorie psů.  

Dog Verve v kostce: 

Čerstvé maso až 30 %  
Obsah proteinů živočišného původu až 85 %  
Grain free – bez obilovin 
Triple active formula - unikátní kombinace vybraných funkčních aditiv 
Zdraví prospěšné látky jako bonus

Do každé z receptur řady Calibra Dog Verve jsme přimíchali unikátní kombinaci tří vybraných funkčních aditiv – Triple active formula, která zajistí jedinečný šmrnc a podtrhne zaměření každé jednotlivé receptury.  

Vybírali jsme pečlivě na míru taková aditiva, která mají mezi funkčními aditivy výjimečné postavení díky svým pozitivním účinkům na organismus. A která to jsou, najdete dále u jednotlivých receptur s podrobným popisem jejich působení. 

Receptury Dog Verve jsou bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO 

 

Filtrování
^
Druh masa
Stáří
Hmotnost balení
Zobrazeno 1-18 z 18 položek
Zobrazeno 1-18 z 18 položek